• 2013 Boyner Ayakkabıları

  by  • 28 Şubat 2013 • Boyner Ayakkabı • 0 Yorum

  Boyner, kendi ürünlerinin yanında ünlü markaların ürünlerini de raflarında bulunduran nadir markalardan biri. Yıllardır buram buram kalite olan mağazaları ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Özellikle Boyner 2013 Ayakkabı Modelleri ile bayanların gönlünü yine fethetti. Hele bir de indirim zamanına denk gelirsek daha da bayanlar topluluğu olarak bizden mutlusu yok. Şu sıralar bot ve çizmelerde çok güzel indirimler gözüküyor. Biraz incelemekte fayda var. Önce indirimde olan ürünlere bakalım, her zaman için öncelikleri vardır. 2013 Boyner Bot Modelleri 49,50 lira ile 329 lira arasında değişiyor. Bu şık botlara göre bu fiyatlar gerçekten çok iyi. Ortalama 60-70 liraya deri bot almak mümkün.

  “Ben ben bot değil çizme istiyorum” diyorsanız da 2013 Boyner Çizme Modelleri uygun fiyatlarıyla bu isteğinize cevap verebilecek nitelikte. Boyner Çizme Modelleri 59,50 lira ile 314,30 lira arasında değişiyor. Evet yanlış okumadınız, ben de yanlış yazmadım; 60 liraya Boyner’den çizme alıyorsunuz. Üstelik modelleri o kadar şık ki görünce siz de şaşıracaksınız. Şık bir deri montun altına dar bir pantolon giydiğinizi düşünün bir de şu bot ya da çizmelerden birisi… Çok hoş bir görüntü çıkıyor ortaya. Bir de Boyner Kar Botları var ki kış onlara vız gelir! Büyüklerimizin söylediği “Ayaktan soğuk almak” olayını unutacaksınız. Bu 2013 Boyner Kar Botları fiyatları ise 169 lira ile 249 lira arasında oynuyor. Bir kar botuna göre fiyatlar gayet iyi. Ve bu botların markaların da sağlam markalar. Bir de şu son yıllarda trend olan, büyüklerimizin “Şantiye Çizmesi” diye nitelendirdikleri yağmur çizmelerimiz var. Aslında çok cici duruyorlar. Boyner bizim gibi şantiye çizmesi severleri de düşünüp, yağmur çizmelerini de sunmuş. 2013 Boyner Yağmur Çizmeleri fiyatları ise 134,93 lira ile 244,30 lira arasında değişiyor. Yağmuz çizmenize düşsün sonra kayıp gitsin. Ama onlara asla içeri giriş izni yok! Ayaklarınıza ulaşamayacaklar.

  Boyner iş, davet veya başka alanlarda topuku ayakkabı giymek isteyen hanımlar için de modellerini sundu. 2013 Boyner Ayakkabı Modelleri fiyatları 34,95 lira ile 329,90 lira arasında değişiyor. Boyner Topuklu Ayakkabıları ile topuklu sever bayanların yüzünü bu sefer yine güldürdü. 35 liraya Boyner’den topuklu ayakkabı alıyoruz hanımla koşun!Rahatlığın simgesi spor ayakkabıları da unutmamak lazım. Ki zaten biz unutsak bile, Boyner bize hatırlatacakmış. Boyner spor ayakkabıları ile “Rahatınızı da düşündük” mesajları vermiş gibi duruyor. 2013 Boyner Spor Ayakkabı Modelleri 133,50 lira ile 161,25 lira arasında değişiklik gösteriyor. Ayak sağlığı bu şakaya gelmez. Spor ayakkabı dediğin ucuz olmaktan önce rahat olacak. Keza Boyner spor ayakkabıları piyasaya göre de gayet normal hatta uygun da diyebiliriz.

  Şu kış aylarının sonlarında bahara adım adım yaklaşırken içimizde bir kıpırdanma olmuştur mutlaka. Belki de yaz güneşini baharı özlediğimiz içindir. Boyner 2013 Babet Modelleri ile içimizi dağladı açıkçası. Fiyatları 32,25′dan başlıyor 239,90 liraya kadar gidiyor. 2013 Boyner Espadril Modelleri ise 189 lira ile 209 lira arasında değişiyor. Bunları düşününce bile şu soğuk havada içimiz ısınmıştır diye düşünüyorum. Uzun yazlık bir elbisenin altına bu babetlerden birini giydiniz mi, tam bir prenses gibi olacaksınız. Ya da bir şort veya kaprinin altına bu espadrillerden birisini çektiniz mi, cool bir hava da yaratmış olursunuz. Ayrıca espadrillerin rahatlığı da işin cabası. Çorap giyer gibi ayakkabı giyin ve çıkın. Sıfır zahmet, ultra rahatlık!

  Şimdi de bu dedikodusunu yaptığımız ayakkabılara bir bakalım; neler varmış…

  Incoming search terms:

  • boyner a
  • boyner ayakkab
  • boyner ayakkabı modelleri 2013
  • boyner ayakkabı modelleri
  • boyner ayakkabı fiyatları
  • boyner çizme modelleri
  • boyner kadın bot
  • boyner yağmur çizmesi
  • boyner kar botu
  • boyner kar botları

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.