• Hande Ataizi Tasarımı Ayakkabılar

  by  • 13 Ağustos 2013 • Hande Ataizi • 0 Yorum

  Gösteri dünyasına mankenlikle adım atan ünlülerden biri olan Hande Ataizi daha sonra oyunculuğa geçiş yaptı ve oldukça başarılı oldu. Yıllar geçtikçe farklı alanlara yönelen Hande Ataizi bugünlerde karışımıza tasarladığı ayakkabılar ile çıkıyor. Oldukça şık tasarımlara imza atmayı başaran Hande Ataizi ayakkabı alanında iddialı olduğunu gösterdi.Yıllarca moda severle ayakkabı tanıdan Ataizi artık işin mufağında yer almak istediğini söyledi ve tasarımlara başladı. Hande Ataizi ayakkabı resimleri aşağıda yer almaktadır. 2013 Ayakkabı modelleri arasında Hande Ataizi ayakkabı modelleri de yer almaktadır. Çünkü beklendiğinden çok daha fazla şık ayakkabılar tasarlayan Hande Ataizi bu alanda daha ciddi adımlar atmak için çalışmalarına devam ediyor.

  Kırmızı topuklu ayakkabı modelleri Hande Ataizi’nin koleksiyonunda en sık rastladığımız ayakkabılar olarak dikkat çekmekte. Kırmızı rengi sevdiğini bildiğimiz ünlü mankenin bu tutkusunu ayakkabılara da yansıtmış. Kırmızı ayakkabı modellerinin hanımlar tarafından da çok sevildiğini bilen Ataizi gelecek tasarımlarında da kırmızı rengini kullanmaya devam edecek gibi.Yüksek topuklu ayakkabı modelleri mankenlerin kullandığı ve kullanmaktan hoşlandığı ayakkabılarda olmuştur. Bu beğenilerini tasarladığı ayakkabılarında da kullanan Hande Ataizi ayakkabı tasarımlarında yüksek topuklu ayakkabılara çokça yer vermiş.

  Topuklu siyah ayakkabı modellerine de koleksiyonunda yer veren ünlü model tasarım alanında farklılıklar yaratmak istiyor. Oyuncu manken gibi etiketlerinin yanında bir de tasarımcı etiketi konduran Ataizi ayakkabılarına farklı bir hava verme çabası içerisinde.Ayakkabı koleksiyonlarında sade renklerin yanında cıvıl cıvıl renkleri de kullanan Hande Ataizi her çeşit ayakkabıyı koleksiyonunda barındırmayı başarmış. Leopar desenli ayakkabı modelleri Hande Ataizi ayakkabılarında dikkati çeken bir diğer ayakkabı. Ayakkabılarda leopar desenler bayanlar tarafından her zaman ilgi görmüştür bu ilgiyi daha da arttıracak leopar desenli ayakkabı modelleri Hande Ataizi’nin ellerinden çıktı. Girdiği her ortamda dikkati çekecek ve kendisini belli edecek ayakkabıları tasarlamayı başaran Hande Ataizi ayakkabı tasarımında kendi adına yeni bir tarz yaratmanın çabası içerisinde.

  2013 Hande Ataizi ayakkabılarını bir çok alışveriş sitesinde bulabilirsiniz. Moda ve modaya dair gelişmeleri takip eden bir site olarak oldukça şık olan Hande Ataizi ayakkabılarını sizlerle paylaşmak istedik.

  Incoming search terms:

  • hande ataizi ayak
  • hande ataizi ayakkabi
  • hande ataizi ayakkabıları
  • hande ataizi ayakkabılar

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.