• Elbise Etek Modelleri 2013

  by  • 25 Mart 2013 • Elbise Etek • 0 Yorum

  Yaz aylarına yaklaştığımız şu sıralarda mutlaka her bayan etek elbise arayışına girmiştir. Çünkü o kavurucu sıcaklarda etekler ve elbiseler bizlerin kurtarıcısı olmuştur yıllar yılı. Ve öyle de olmaya devam edecektir. Efil efil terimini kullanabildiğimiz alandır eteklerimiz ve elbiselerimiz. İki güneş gördüğümüzde hemen hayalini kurduğumuz kıyafetimizdir. Sandalete en çok yakıştırdıklarımızdır. Kadınlığın simgelerinden birisidir. Meğer bizim eteklerimiz elbiselerimiz ne çok seyimizmiş.

  Etek Modelleri 2013 Sezonunda da bayanları kendisine hayran bıraktı. Çeşit çeşit, desen desen modelleri,yle kadınları kucaklayan bu etek modelleri ciddi anlamda dolapların vazgeçilmezi olmayı başarmış durumda. Mini Etek Modelleri hiç tartışılmaz cesaret işidir, her babayiğit hatunun işi değildir. Evet herkes giyebilir, o kısımda sorun yok. Ama herkes içinde rahat olamaz ve rahat davranamaz. Rahatsız olduğunu karşı tarafa yansıtır. Uzun Etek Modelleri ise birçok bayan tarafından tercih ediliyor. Hem tesettürlü bayanlar için uygun olan bu modeller hem de açık olan bayanlar için müthiş bir kombinin unsuru haline gelebiliyor. Uzun etekler açık bayanlar için yaz aylarında genellikle düz bir atlet ya da t-shirt ile kombin edilir. Aksesuar olarak da uzun kolyeler, çoklu ya da geniş bilezikler, büyük güneş gözlükleri tercih edilir. Desenli Uzun Etek Modelleri yaz aylarının neşesini, cıvıl cııvl oluşunu, miss kokusunu resmen kıyafetlerinize taşıyor. Martı desenli etekten tutun da, uğur böceği desenli eteğe kadar; çini desenli etekten tutun da, şehir figürlü eteğe kadar binbir çeşit uzun etek modeli söz konusu. 2013 Sonbahar – Kış Sezonu Etek Modelleri ile çizmeler kombin edildiğinde ise, tam bir kadın çizgisi ortaya konuyor. Bu kış çok fazla tercih edilen bu etek-çizme birlikteliğini yılların da bozamayacağı görünüyor.
  Elbiselere gelecek olursak; tek parçada kombin yaptığımız pratik kıyafetlerimiz. Yaz aylarının plaj simgesi halini almış elbiseler de tıpkı etekler gibi çeşit çeşit bulunuyor. Uzun Elbise Modelleri ile tam bir plaj havasını yansıtabilirsiniz. Elbisenize bir sandalet, bir büyük güneş gözlüğü, bilezikleriniz ve çantanızı eklediğinizde eminim ki o kombini giymek için sabırsızlanıyorsunuzdur. Kısa Elbise Modelleri ile elbiseniz olduğunun farkına bile varmayacaksınız ve o eşsiz yaz esitisinin teninize bıraktığı ılıklık sayesinde bu elbiselere teşekkür edeceksiniz. Elbiseler bayanların vazgeçilmezi olmuş durumdadır.
  Yaz için olan elbiselerden uzaklaşacak olursak; kış için olan elbiselere de bir bakalım. 2013 Sonbahar – Kış Sezonu Elbise Modelleri bayanlara tam bir matmazel havası vermiş durumda. Öyle ki, bu elbiseler sayesinde tesettürlü bayanlarla açık bayanların kıyafetleri arasında bir fark kalmamıştır. Salınmış saçlar, sade bir makyaj ve botlarla bu elbiseler o kadar hoş görünüyor ki, aynaya baktığınızda kendinize hayran olacaksınız.
  İsterseniz buyurun sizler için derlediğimiz 2013 Elbise Etek Modellerine bakalım.

  Incoming search terms:

  • mini elbise modelleri
  • uzun etekli elbiseler
  • yazlık etek modelleri 2013
  • elbıse etek modellerı
  • etekler elbiseler 2013
  • uzun elbise modelleri2013
  • uzun etekli elbise modelleri
  • elbise ve etek modelleri
  • Tesettürlü Hatunlar Uzun Siyah Etek Resimler

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.