• Otantik Etek Modelleri

  by  • 30 Haziran 2013 • Otantik Etek • 0 Yorum

  Hiç şüphesiz ki; son zamanlarda bizi sarıp sarmalayan etnik havanın hepimiz farkındayız. Bol bol gömlekler; işlemeli modeller, Afrikani elbiseler, sıcak renklerin hakimiyeti vs. derken iyiye vintage modasına kendimizi kaptırdık. İyi de oldu aslında. Eski zamanların samimiyetini o sıcaklığını biraz olsun hissedebiliriz belki. 70li 80li yılların o cümbüş oluşturan renkleri içlerimizi ısıtıyor; inanılmaz bir enerji yükleniyor ruhumuza. Belki de olumlu veya ılımlı yaklaşıyoruz bazı şeylere.

  Etnik hava moda dünyamıza öyle işledi ki ve öyle bir hakimiyeti altına aldı ki; çoğumuz o tarz bir kıyafeti çok beğeniyoruz. Etnik rüzgarların estiği mağazaların raflarında ve askılarında saatlerce durmak istiyoruz. İşlemeler, sıcak renkler artık çoğumuza hoş görünüyor. Ve onları tercih ediyoruz. Bu etnik rüzgarın getirdiği değişikliklerden Etek Modelleri de etkilendi. Etek modellerinde desenlerin çok tercih edildiği bir dönem içerisindeyiz. Bayanların tercihleri de zaten hep desenlerden yana oluyor. Rağbet fazla oldukça üretim de ona bağlı olarak doğru orantı ile artıyor. Özellikle Yazlık Etek Modelleri 2013 modasına şöyle bir baktığınızda Midi Boy Etek Modelleri hemen gözünüze çarpacaktır. Sayıları hızla artan bu modeller hanımlar tarafından çok tercih edilmektedir. Ne uzun ne de kısa olan bu modeller ara boy oluşu ile öylesine kibar görünüyorlar ki; karşınızdakileri kibarlığınız ve asaletiniz ile etkileyeceksinizdir.

  Otantik Etek Modelleri deyince de aklınıza zaten hep bu boy etekler gelir. Ya da kat kat olan modeller. Kat kat olan modelleri her yerde giyemezsiniz. Örneğin işe giderken kat kat etek modelleri çok tercih tercih edilmez fakat otantik bir görünümde desenli sıcak renklerdeki etek modelleri kibarlığınızı ön plana çıkararak iş yaşamınızda da size bakan gözleri etkileyecektir. Etnik Etek Modelleri içerisinde Afrikani çizgilerini taşıyan desenleri görmek çok mümkün. Sanki bir çöldeymişsiniz gibi hissettiren bu etek modelleri sizi bir doğu kızı göstererek cool görüntünüzü koruyacaktır.

  80ler Etek Modelleri arasında uzun etek modelleri de çok bulunmaktadır. Zaten son 2 yıldır uzun etekler artık sadece tesettürlü bayanların giyebileceği bir ürün olmaktan çok daha dışarı çıkmıştır. Artık her kesimden bayanın seve seve tercih edebileceği bir ürün olup; talep fazlası yaşamaktadır.

  Otantik ürünler satışı yapan Sentetik Sezar Vintage Shop da bizlerin siz hanımlar için önerebileceğimiz muhteşem yerlerden birisi. Cihangirde mağazası olan bu butiği mutlaka ziyaret etmelisiniz. Şimdi de Moda Woo ailesi olarak siz hanımlarımız için derlediğimiz Otantik Etek Resimleri arasında bir tur atalım.

  Incoming search terms:

  • otantik etekler
  • otantik etek
  • otantik uzun etek modelleri
  • 80ler etek modelleri
  • bursa sevil giyim sentetik etek modelleri
  • otantik etek ve elbiseler
  • otontik etek

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.