• Yazlık Kısa Etek Modelleri 2013

  by  • 14 Mayıs 2013 • Yazlık Kısa Etek • 0 Yorum

  Yazlık Kısa Etek Modelleri 2013 yılında hanımların büyük beklentisini karşılamışa benziyor. Etek bir bayan için oldukça önemlidir.Her ortamda giyilebilir ve şık bir etek ise giyen kişiye de yakışıyorsa hayranlık uyandırabilir. Etek bu kadar önemli ama mevsimlere göre bu önem derecesi değişiklik göstermektedir. Mesela kışın etek modellerinden ziyade pantolonlar tercih edilir. Çünkü sıcak olmak asıl hedeftir. Şıklık soğuk kış günlerinde ikinci plana atılabilir. Ancak mevsim ilk bahar ve aza dönünce etek modellerinde bir patlama olur.İlk bahar da yavaş yavaş etekler giyilmeye başlar. Ama etek boyları çok kısa olmaz çünkü havaya göre giyinmek gerekir. Mevsim yaza geldiğinde ise etek giyilme oranında patlama olur. Özellikle mini etek modelleri genç kızlar tarafından neredeyse her gün giyilmeye başlar.

  Birçok marka etek kreasyonunu yaz aylarını baz alarak tasarlar çünkü istediği kar hedefini kışın yakalayamayacağını bilir. Bu bağlamda ünlü markaların yaz etek modelleri çok şık oluyor.Yazlık etek modelleri hem şık hem de cıvıl cıvıl. Her renk ve her model etek bulabileceğiniz 2013 etek modasında kendinize yakışanı bulmak zor değil. Collezione etek modelleri genç kızlar tarafından çok tercih ediliyor çünkü gerçekten tam bahar havasına bürünmüş etek modelleri tasarlıyorlar. Mini etek modelleri gençler tarafından çok tercih ediliyor çünkü güzelliğe güzellik katan tasarımlarla tanıtılıyor.

  Aşağıdaki resim galerimizde bir çok yazlık etek modelini bulabilirsiniz. Özellikle desenli beyaz etek modelleri favorimiz. Sizde görünce aynı şeyi düşünecek ve bize hak vereceksiniz. Baharın rengi beyazdır. Eğer etek almayı düşünüyorsanız öncelikle beyaz etek modellerine bakmanızı öneririz. Ayrıca çiçek desenli etek modelleri bu yazın moda eteklerinden biri. Önü kısa arkası uzun olan etek modelleri de galerimizde bulunan modellerden. Onların da beğeneni ve alıcısı çok sayıda. Her geçen gün etek giyen bayan  sayısı artış göstermekte. Bunun temel sebebi etek markalarının çok şık ve kaliteli etekleri oldukça uygun fiyatlarla raflara diziyor olmasıydı. 2013 Etek fiyatları etek almayı düşünmeyen hanımları da cazip fiyatlarıyla cezbediyor ve etek almaya teşvik ediyor.

  Incoming search terms:

  • mini giyen kadın resimleri
  • chima kısa etek modelleri
  • etek modelleri kısa
  • kıs etek modeli
  • yazlik kisa etekler
  • yazlk ksa etekler

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.