• Pronovias gelinlik modelleri 2013

  by  • 05 Mart 2013 • Pronovias Gelinlik • 0 Yorum

  Önce hoşlandınız, sonra sevdiniz sonra da bir bakmışsınız ki siz sırılsıklam aşıksınız! O oldu bu oldu derken düğün zamanı geldi çattı. Ve bir gelin adayı olarak sizin için en önemli parça; GELİNLİK. Gelinlik hayalleri bir kız çocuğunun minicikken girdiği bir serüvendir. Daha minicikken, okula bile başlamadan kendimizi hep gelinlikli hayal ederdik. Bana “Büyüyünce ne olacaksın kızım?” diye sorduklarında 3 yaşında olmama rağmen “Gelin olucam” dediğime göre; bu doğuştan gelen bir mekanizma. Yıllar geçti ve işte o hayalini kurduğunuz an geldi, evleniyorsunuz! Ama gelinlik ne olacak? Ya hayallerinizdeki gibi bir gelin olmazsanız, ya en mutlu olmanız gereken o gün çok mutsuz olursanız vs… Bunlar böyle gider. Ama Pronovias Gelinlik Modelleri 2013 Yeni Sezonu ile yardım isteyen elini tutmaya koşa koşa geliyor. Zarafet fışkıran modelleri ile öyle muhteşem görüneceksiniz ki, müstakbel eşiniz size daha aşık olmaya hazır olsun! Özellikle Pronovias Prenses Gelinlik Modelleri ile sizi gören herkes kendisinmi bir peri masalında zannedecek. Göz kamaştıran güzelliğiniz ile en mutlu olmanız gereken günde, gerekeni yapacaksınız.
  Çünkü Pronovias Tasarım Gelinliklikleri ile isteklerinizi karşılayacaktır. “Yok ben zor beğenirim” derseniz “Şu gelinliğin altı”, “Bu gelinliğin üstü”, “O gelinliğin duvağı”, “Şunun sırtı” vs. diye istediğiniz yıllardır hayalini kurduğunuz gelinliği tarif edin ve onlara güvenin. Emin olun hayallerinizi okuyabailiyorlar. Mütevazi bir düğün için kısa bir gelinlik ya da dinî bir tören için kuyruklu bir gelinlik istiyorsanız Pronovias 2013 Glamour Koleksiyonu Gelinlik Modelleri aradığınızı kesinlikle size sunacaktır. Asaletinizle ön plâna çıkın. Küçük sedef ve fildişi parçaları, zarif mercan ve çiçek işlemelerinin de kullanıldığı, zıtlıklardan ve aşırılıklardan uzak durulmuş Pronovias 2013 Haute Couture Koleksiyonu Gelinlik Modelleri, zarif payetleri ile kadın vücudunu gözler önüne sererek etrafa ışık saçmanızı sağlayacak. Pronovias 2013 Fashion Koleksiyonu asimetrik, dekolteli, tül kollu, ip askılı ve azınlıkta da olsa askısız gelinlik modelleri ile hafif ve bir rüzgar gibi görünmek isteyen hanımların tercihleri arasındadır. Özellikle metropol şehirlerinde yaşayan bayanların gözdesi olan bir koleksiyondur. Cesur, hafif tüllerden oluşan gelinlikleri ile tam bir çiçek kızı andıracağınız Pronovias 2013 Dream Koleksiyonu Gelinlik Modelleri hacimli gelinlik hayali kuran gelinler için birebir! Pronovias 2013 Manuel Mota Koleksiyonu Gelinlik
  Modelleri, el yapımı olan tüy, payet, güpür dantel ve sedeflerin kullanıldığı giyilmesi kolay rahat gelinlik olarak nitelendirilen gelinliklerden oluşan bir koleksiyondur. Pronovias ekibinin yaratıcılığını hiç çekinmedne sonuna kadar kullandığı bu canlı, enerji dolu gelinlikler ile yılın gelini olabilirsiniz! Pronovias 2013 Elie By Elie Saab Koleksiyonu Gelinlik Modelleri ile ihtişamı seven gelinlerin hayallerinin, gelinlik kumaşlarına ve tüllerine aynen aktarılmasındna oluşan bir koleksiyondur. Lübnanlı tasarımcı bu özel tasarımlarında geleneksel bir çizgiden giderek özellikle beli vurgulamıştır. Tüller, parlak ipek satenler, şifonlar… İhtişamlı gelinliğiniz hayallerinizde kalmasın, en mutlu gününüzde size eşlik diye herşey düşünülmüş. Böyle ince ayrıntılara dikkat eden Pronovias, kalitesiyle ve gelin adaylarının hayallerini okuyup onları kumaşlara tüllere dökmesiyle; gelinlerin yüzlerindeki tebessüm olmuştur. Ve olmaya da devam edecektir.

  Incoming search terms:

  • pronovias
  • gelinlik pronovias
  • pronovias gelinlik fiyatları
  • pronovias gelinlik
  • pronovias gelinlik fiyatları 2013
  • pronovias gelinlik modelleri
  • pronovias 2013 gelinlik modelleri
  • gelinlik 2013
  • gelinlik modelleri 2013 pronovias
  • gelinlik modelleri pronovias

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.