• Mango Abiye Modelleri 2013

  by  • 23 Eylül 2013 • Mango • 0 Yorum

  Mango abiye modelleri hanımların özel gecelerinde yegane tercih ettikleri abiyelerden. Abiye dünyası her geçen gün gelişiyor ve geliştikçe daha farklı abiye tasarımlarına sahne oluyor. Abiye almak isteyen bayanlar aldığı abiye kimse de olmasın diye ya da çok az kişi de olsun diye ekstra çaba gösteriyor. Hem güzel bir abiye bulmak üstelik bu abiyenin pek giyilmemiş bir abiye olmasını sağlamak oldukça zor bir iş. Bunu aşmanın en iyi yöntemi ürün tasarımı durmadan yenilen ve özgün abiye tasarlayan elbise markalarını tercih etmekten geçiyor. Bu markalardan biri de hiç şüphesiz Mango. Çünkü mango abiye modelleri tasarım olarak kalın çizgilerle diğer markaların abiyelerinden ayrılıyor diyebiliriz. Mango abiye modelleri aşırı yırtmaçlı ya da derin dekolteli olmuyor ama bir şekilde elbiseyi ya da abiyeyi seksi olarak tasarlayabiliyorlar. Dekolte vermeyerek abiyeyi seksi hale getirebilmek tamamen usta tasarımcıların işi. Günümüz abiye tasarımcıları elbisenin bel kısmına ya da göğüs kısmına bir dekolte vererek elbiseyi ya da abiyeyi seksi hale getirmeye çalışıyor. Ama oluyor ama olmuyor bunu yapıyorlar. Bu sadece açık giyinmeyi sağlıyor. Mango abiye modellerindeki seksilik ise elbisenin asaletinden ve zerafetinden geliyor. Bu önemli bir ayrıntı.

  2013 abiye elbise modelleri abiye alanında piyasada en çok beğeni toplayan markalardan biri olmayı başardı.Yer yer eleştirildiği noktaları olsa da Mango abiye modelleri 2013 yılı abiye elbiselerine damga vuran tasarımlardan olmayı başardı. Yeni sezon abiye modelleri arasında da en etkileyici tasarımları yaptığı vurgulanan Mango 2013 yılındaki başarısını 2014 yılına taşıyacak gibi duruyor.

  Straplez abiye modelleri Mango abiye kreasyonu arasında en dikkat çekici  tasarımlardan biri. Her straplez abiye bayanların üzerine oturmaz. Absürt durabilir. Ancak Mango straplez abiye modelleri böyle bir sıkıntının oluşmasını engelleyecek kilit noktaları uygulamış. Göğüs dekolteli abiye modelleri elbise de dekolteyi seven hanımların mango markasını seçmesini sağladı. Mango abiye modelleri her renk ve modeldeki abiyeleri bir araya getirmiş büyük bir arşiv niteliğindeydi.

  Mango kısa abiye modelleri bu arşivde dikkati çeken diğer abiye çeşitlerinden biri oldu. Özel gün ve ya gecelerde giyilecek abiye modellerinin biraz olsun dekolteli olması istenir. Bu yüzden kısa abiye modelleri hanımlar tarafından bayağ tercih edildive edilmeye devam ediyor. Siz de abiye almak istiyorsanız neredeyse her alış veriş merkezinde yer alan Mango mağazalarına uğramalı ve size en çok yakışan mango abiyeyi seçmelisiniz. Mango abiye fiyatları da oldukça düşük seviyelere inmiş durumda. Bu fırsatları kaçırmayınız..

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.