• Bluz Modelleri 2013

  by  • 26 Şubat 2013 • Moda • 0 Yorum

  Bluzler; bir pantolonun, bir eteğin tamamlayıcısıdır. Bazen de güzelliği ile o kadar çok ön plana çıkar ki; giyen insanın üzerindeki diğer kıyafetleri görmezsin bile, odak noktanız bluzdur. Bluzlar bazen bizim 1 numaralı kurtarıcımızdır. Ama bizi vezir ettiği rezil de edebilir. Çok özenle seçilmesi gerekir. Pantolon üzerine çok şık duran bir bluz bir eteğin üzerinde de bir o kadar vasat durabilir. Rengi değil renk tonu dahi çok önemlidir. Bel boyu, kol boyu, kol bitiş şekli, omuz şekli, yaka modeli vs.. bunların her biri bir bluz üzerinde önemli rol oynayan etmenlerdir. Ama siz öyle bir seçim yapacaksınız ki güzelliğinize güzellik katacaksınız. 2013 Bluz Modelleri de bu seçiminizi kolaylaştıracak cinsten. Her zevke uygun modeller söz konusu. Özellikle yaz aylarına yaklaştıkça renk tonları biraz da açılmaya ve canlı olmaya başladı. Tesettürlü dahi olsanız, isteğinize ve zevkinize göre bluz bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Uzun Kollu Bluz Modelleri isteklerinize cevap verecektir.

  Üstelik desenlerin ve modellerin hoşluğu da yadsınamaz bir gerçek. 2013 Uzun Kollu Bluz Modelleri’ne baktığınızda da bu gerçeği göreceksiniz. Bebe Yaka Bluz Modelleri ile şirinliğinize şirinlik katabilirsiniz. İsterseniz bir eteğin üzerine giyin, bir matmazel gibi görünün. İsterseniz bir kot pantolonun üzerine giyin, sporluğunuzu minimize edin. 2013 Bebe Yaka Bluz Modelleri‘ne baktığımızda da bunu görebiliyoruz. Bebe yaka bluz modelleri yakası kapalı bluz isteyenler için de bir numaralı kurtarıcı niteliğinde.  Pencere Yaka Bluz Modelleri de 2013 Bluz Modası‘nın baş üyelerinden. Dümdüz bir pantolonun üzerine giyeceğiniz pencere yaka bir bluz ile şıklıkta tavan yapabilirsiniz. Aynı zamanda seksi görüntüsü de tartışılmaz bir gerçek. Buna rağmen hanımefendiliğinizi bir çanta misali elinizden bırakmamanız da işin ekstrası. Dekolteyi direk vermek yerine Pencere Yaka Bluz Modelleri ile vermeniz daha yumuşak fakat çekici bir hava katacaktır. V Yaka Bluz Modelleri de modanın değişmeyen noktasıdır. V yaka bir kadının her zaman tercih edebileceği bir unsurdur. 2013 V Yaka Bluz Modelleri ile modanın kalbine dokunun. V yaka hiç değişmeyen bir trenddir. Yaka bölgesinin klasik fakat şık durmasını sağlayacak başlıca modeldir. Her yaşın tercih edebileceği talep fazlası yaşayan tek modeldir. Çünkü ister 20 yaşınızda olun ister 50 farketmez, V yaka cankurtarandır. Kare Yaka Bluz Modelleri ise her ne kadar sert bir görüntüye sahip olsa da dekoltenin rahat olabileceği bir modeldir.

  2013 Bluz Modelleri ile dekolte konusunda rahat edebilirsiniz, eliniz sürekli yakanızda olmayacak. Aynı zaman da çekici görüntüsü de artılarına artı katıyor. İsteğinize göre bluz modelinize karar verin ve 2013 Bluz Modelleri deryasından istediğinizi seçin! Bluz almak istiyorsanız göz ardı edemeyeceğiniz markalar arasında Mango, Zara, Bershka ve İpekyol gelmektedir. Yaklaşan yaz aylarında yazlık bluz modeli edinmeyi unutmayın..

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.