• Mavi Jeans Kot Pantolon Modelleri

  by  • 22 Eylül 2013 • Pantolon • 0 Yorum

  Mavi Jeans bayan kot pantolon modelleri alacağı pantolona özen gösteren ve kaliteli pantolon almaya çalışan hanımların ve beylerin adresi olmaya devam ediyor. Yıllardan beri ürettiği pantolonlar ile herkesin aklında kalitenin karşılığı olarak kalmayı başaran bir marka olan Mavi Jeans 2013 yılındaki bayan pantolon modelleri ile geleneği bozmuyor ve çok şık ve kaliteli bayan pantolon modellerini bayanlarla buluşturmayı başarıyor.Reklam kampanyaları ile kendini tekrar zihinlere kazıyan Mavi Jeans reklamlarında oynattığı Kıvanç Tatlıtuğ sayesinde hem erkeklerin hem de bayanların ilgisini çekmeyi başarı. Zaten büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Mavi Jeans Adriana Lima‘ya reklamlarında yer vermesiyle erkeklerin yanı sıra bayanlarında daha çok Mavi Jeans’e yönelmesine katkı sağladı. 2013 yılında kot pantolon alan bayanların büyük çoğunluğunun adresi Mavi Jeans mağazaları oldu. Mavi kot pantolon modelleri kalitesinin yanı sıra şıklığı ile de modayı yakında takip eden bayanların tercihi olmayı başardı.

  Son yıllarda kot pantolonu giyen bayanların sayısı büyük artış gösterdi ve gün geçtikçe daha fazla artış göstermekte.  Bu artışta en önemli paylardan biri Mavi Jeans markasının. Çünkü tasarladığı şık kot pantolon modelleri ile hanımların daha çok pantolon almasını sağlayan Mavi Jeans bayan kot pantolonları en şık tasarlayan markalardan bir olmayı başardı.Sokağa çıktığınız da bir çok bayanın üzerinde kısa kot pantolon göreceksinizdir. Artık her bayanın dolabında bir kaç tane kot pantolon modeli yer almakta. Bu pantolonların markalar da ağılıklı olarak Mavi olmaktadır. Eğer kot giysilerle bir kombin tasarlamak istiyorsanız Mavi Jeans mağazalarına giderek kendinize uyumlu bir kombin tasarlayabilirsiniz. Üzerinize kot gömlek altınıza da dar paçalı kot pantolon ile harika bir kombin yaratabilirsiniz.

  Dar paçalı kot pantolon modelleri 2013 yılında olduğu gibi önümüzdeki yıl da da hanımların pantolon anlamında favori olacağa benziyor. Size en çok yakışan kısa paçalı kot pantolon modellerini Mavi Jeans mağazalarına giderek deneyebilirsiniz. Ya da sizlere sunduğumuz Mavi Jeans bayan kot pantolon resimlerine bakarak size yakışan pantolon modelini seçebilirsiniz.

  Incoming search terms:

  • mavi jeans bayan pantolon modelleri
  • bursa mavi jeans kot modelleri

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.