• Büyük Beden Tayt Modelleri

  by  • 23 Haziran 2013 • Büyük Beden Tayt • 0 Yorum

  Taytlar çok önceki yıllarda kadınların genellikle içlerine üşümemek amaçlı giydikleri ürünler iken; şimdi başlı başına bir kombin parçamız. Öyle ki eskiden sadece siyah renk tayt varken şimdi renk renk hatta desen desen tayt modelleri mevcuttur. İlk zamanlar darlığı ile çok dikkat ve tepkileri üzerine çekse de; son birkaç yılda tayta olan sevgi ve düşkünlük öylesine artmıştır ki, üretimde bir patlama yaşanmıştır. Yaz kış bahar demeden tüm mevsimlerde kadınlar tarafından tercih edilen Tayt Modelleri rahat olması açısından bu denli rağbet görmüştür. Çoğu kadının tay modelleri için söylediği söz ‘Sıkmıyor, pantolon gibi daraltmıyor; çok rahat.’ cümlesidir. Hakkı da vardır. Çorap rahatlığındaki bu taytları artık günlük yaşantımızın çoğu evresinde kullanabilmekteyiz. Özellikle 2013 Tayt Modelleri arasında çok sıklıkta gördüğümüz Pantolon Tayt Modelleri pantolon yerine de giyilebilen en rahat kıyafetlerimiz halini almıştır.

  Kilolu hanımlar için dar şeyler giymek biraz sıkıntı oluşturan bir durumdur. Dış gözlerin nasıl bakacağı veya dış zihinlerin bunu nasıl algılayıp yorum yapacağı çok düşünülen bir husustur. Tayt da bunların başında gelirdi. Büyük Beden Tayt denince soru işareti dolu bakışlar süzülürdü etrafta. Fakat artık insanlar daha bilinçli ve saygılı oldular. Kilo fazlalığı yaşayan hanımları bol giyinmeye zorlayan bakışlar artık daha da azaldı ve kilolu hanımlarımıza gelen özgüven de bunda büyük rol oynamıştır.Ve bu özgüven ve halk desteği ile de kilolu hanımlarımız tayt giyme rahatlığına kavuştu. Büyük Beden Tayt Modelleri artık büyük sıklıkla üretilmeye başlandı. Artık S, M, L veya standart beden taytlar değil; XL, XXL, XXXL taytlar üretiliyor ve 50 küsür bedenlere kadar da gidiyor bu bedenler. Kilolu da olsa her kadının hatta her insanın rahat etmeye hakkı vardır. Bakışlarımız ile bu özgürlükten kimseyi mahrum bırakmaya bizim hakkımız yoktur. Hanımlarımızda da oluşan özgüven onların bu rahatlığa koşmasını sağlamıştır.

  Tayt modelleri deyince Desenli Tayt Modelleri hemen aklımıza gelir. Özellikle 2012-2013 kış sezonunda çok rağbet gören desenli taytların devamı da yaz aylarında raflarda yerini aldı. Kış aylarında geyik desenli taytların yerini yaz aylarında Etnik Desenli Tayt Modelleri aldı. Bu taylar üstüne giydiğiniz salaş bir bluz ile kombinlendiğinde şık bir görüntü sergilemektedir. Yaz aylarında çok tercih edilen modellerden birisi taşlı tayt modelleri diğeri ise işlemeli tayt modelleridir. Taşlı Tayt Modelleri biraz da gösterişi ve dikkat çekmeyi seven hanımlar için çok tercih edilesi ürünler olup; çok sa şık durmaktadır. İşlemeli Tayt Modelleri ise aynı zamanda etnik otantik ürünler arasında dahil de sayılabilir. Oryantal bir havanın esintisinden kaynaklanarak üretilen bu modeller çok şık ve asil durmaktadırlar.

  Tayt Fiyatları çok değişkendir. Düz Renk Tayt Modelleri 10 liradan bile başlarken başka taylar 50 liraya bile olabilir. Hatta Deri Tayt Modelleri 100 liraya bile mevcuttur. Ne de olsa deri ve bu yüzden fiyatları da yüksek olmaktadır.

  Moda Woo ailesi olarak sizler için Büyük Beden Tayt Modelleri araştırması yaptık. Buyurun şimdi de bu yazımızın ardından sizler için derlediğimiz Büyük Beden Tayt Resimleri arasında bir moda gezintisine gezelim.

  Incoming search terms:

  • büyük beden tayt
  • büyük beden tayt modelleri
  • büyük beden taytlar
  • büyük beden deri tayt
  • büyükbedentaytlar
  • byk beden byk beden pantolon byk beden tayt byk beden byk beden elbise
  • büyük beden desenli taytlar
  • tayt büyük beden
  • tayt resimler
  • tayt beden

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.