• Bayan Trençkot Modelleri 2013

  by  • 06 Eylül 2013 • Bayan Trençkot • 0 Yorum

  Bayanlar için modanın şıklığın hava durumu olmaz, mevsimi olmaz! Mevsimlerden ne olursa olsun; havanın nasıl bir dereceye vurduğu hiç önemli değildir. Yeter ki söz konu şıklık olsun; kadınlar bu konuda en önde koşa koşa gitmektedir. Öyle ki uzmanlar bas bas bağırdığı halde topuklu ayakkabıların topuk boyuna asla dikkat etmiyoruz. 15 santimetre gibi devasa ama incecik duran o topukların bizi sağlıklı bir şekilde taşımasını beklemek de zaten cehaletin dibi olurdu.

  Yaz geldi dedik, sıcaklar dedik, bronzlaşmak dedik, yazlık cıvıl cıvıl efil efil elbise modelleri derken; bir bakmışız ki sonbahar gelivermiş. Hatta Eylül ayını ortalarına gelmek üzereyiz. Sonbahar geldi diye, ağaçlar yaprak döküyor diye; biz de kuruyacak değiliz. Sonbahara yakışır kombinler üreterek; bu mevsim de şık olmanın kapılarını aralayacağız. Havalar soğumaya başlayınca birçok ürün yazlık başlığı altında kaldırılırken; birçok yumuş yumuş eşyalar da çıkartılmaktadır. Kazaklar, trikolar, uzun kollu bluz modelleri, uzun kollu gömlek modelleri, ince montlar, trençkotlar, deri montlar, botlar, çizmeler derken; içimizde o sonbaharı biraz da olsa hissediyoruz.

  Bugün biraz trençkot modelleri üzerine konuşacağız. Trençkot modelleri, sonbahar ve kış koleksiyonları tanıtımlarında en çok kullanılan ürünlerdendir. Montun kalın geldiği soğuk havalar da hiçbir şey almadan çıkmaktansa, trençkot modelleri tercih edilebilir.

  Bayan Trençkot Modelleri 2013 yılında birbirinden özgün modellere sahiptir. Genelikle kullanılan model Kısa Trençkot Modelleri olup; hemen hemen her kadında vardır bir tane diyebiliriz bile.  İncecik ve dümdüz bir bluzun ya da gömleğin belki de tişörtün üstüne giydiğiniz bir trençkot modeli sizin harika görünmenize yol açabilir. Bir şık giyim ürünü olan trençkotlar; soğuk havalarda da kış aylarında da çok tercih edilmektedir.

  Uzun Trençkot Modelleri genellikle tesettürlü hanımlar tarafından çok tercih edilmektedirler. Hatları belli etmeyen bu trençkotlar; açık bayanlar için de birebir bir ürün. Özellikle kalça kısmının belli olmasını istemeyen olursa, uzun trençkotları tercih edebilirler.

  Marka Trençkotlar genellikle kendilerini hemen belli etmektedirler. Kaliteli duruşu ile oldukça şık ve asil duran bu trençkotlar ile soğuk havalarda bile iç ısıtıcı bir şıklığa sahip olabilirsiniz. 2013 Bayan Trençkot Modelleri yine salaş modanın etkisi altında kalacak gibi duruyor. Hippi modası esintisinden etkilenecek olan trençkotlarda, kilim desenleri gibi etnik desenlere çok rastlayabiliriz. Haydi buyurun şimdi de Moda Woo ekibi olarak sizler için derlediğimiz Trençkot Resimlerine şöyle bir göz atalım; bakalım sonbaharın şıkları kimlermiş…

  t Bayan Trençkot Modelleri 2013

  Incoming search terms:

  • kısa trençkot bayan
  • salaş trençkotlar
  • 2013 trenchcoat
  • bayan ucuz trençkot
  • elsiva bayan trench
  • trenchcoat bayan botlarla kombinleri
  • trenchcoat bayan modelleri

  Hakkında

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak.